تبلیغات
کرمان سرا - چه كسی پاسخگوی معصومیت كودكان سوری است؟ + تصاویر

چه كسی پاسخگوی معصومیت كودكان سوری است؟ + تصاویر

پنجشنبه 21 شهریور 1392
حامد گرگینی
عكس‌های قربانیان جنایت اخیر تروریست‌ها در سوریه در حالی منتشر می‌شود كه تاكنون كشورها و مجامع مدعی حقوق بشر هیچ واكنشی به جنایات جنگی تروریست‌ها علیه مردم سوریه نشان نداده‌اند.
به گزارش حوزه سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران؛ اواخر مرداد ماه بود كه تروریست‌ها با كمك بازوهای رسانه‌ای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای خود در صدد القا یك خبر كذب برآمدند.

تروریست‌ها با انجام حمله شیمیایی علیه مردم بی دفاع منطقه غوطه شرقی در دمشق مدعی شدند دولت سوریه این جنایت حولناك را مرتكب شده است.

بلافاصله پس از انتشار گسترده این خبر در تلویزیون‌ها و خبرگزاری‌ها بود كه مقامات دولت‌های غربی و برخی كشورهای عربی مدعی استفاده دولت بشار اسد از سلاح شیمیایی شدند، ادعایی كه تاكنون اثبات نشده است.

این در حالی است كه محمد بلوط تحلیلگر عرب در پایگاه خبری المنار نوشته است: طبق گفته منابع آگاه "بشار الجعفری" سفیر دائم سوریه در سازمان ملل در سفرش به نیویورک مدارکی را از ماهواره‌های روسی برای اثبات ادعای خود مبنی بر استفاده تروریست‌ها از سلاح شیمیایی برده است.

بر طبق این اطلاعات 2 موشک در ساعت 1:35 صبح از منطقه دوما شلیک شده است.

این دو موشک که تولید محلی و غیر کارخانه‌ای بوده و حامل مواد شیمیایی بوده از منطقه‌ای که تحت سیطره لواءالاسلام و زهران علوش است شلیک شده بوده است.

گفته می‌شود این دو موشک در پاسخ به عملیات نظامی "درع المدینه" که یکی از بزرگترین عملیات‌های نظامی ارتش سوریه بوده است پرتاب شده است.

یکی از این دو موشک در "جوبر" در نزدیکی "البدة القدیمة" و دیگری در منطقه‌ای ما بین "عربین و زملکا" سقوط کرده است.

در این شرایط توپخانه ارتش سوریه در حدود ساعت 1 شب بمباران مقدماتی را آغاز کرده در حالی که تانک‌ها و نیروهای پیاده ارتش در ساعت 6 صبح به سمت روستای جوبر و به سمت مواضع "جبهة الفتح العاصمة" حرکت کرده‌اند.

طبق گفته منابع آگاه "این نیروها(تروریست‌ها) اندکی قبل از شلیک موشک‌های شیمیایی آن منطقه را کمی بعد از ساعت 1 نیمه شب ترک کرده‌اند".موضوع: خبرها،
کرمان سرا (کافی نت حامیا)
http://krmon.ir
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به کرمان سرا است. || طراح قالب gorgini.ir